İmsak: Güneş:
4 °C
asd
Advert • Kudüs Meselesi Ümmet İçin Büyük Faydaları İçinde Barındırıyor

  Kudüs meselesinin dini bir mesele olduğunu belirten Tarihçi Yazar Sadullah Aydın, ümmetin sahiplenmesi durumunda Kudüs meselesinin ümmet için büyük ümit ve faydaları içinde barındırdığını söyledi.

 • SADULLAH AYDIN: KUR’AN ÖYKÜLERİ BİRER HİDAYET KAYNAĞIDIR

  İstanbul’da yayın yapan Ayrıntılı Haber Gazetesinden Ziya Gündüz, gazetemiz Batman Rehber’in köşe yazarlarından, Romancı Sadullah Aydın ile son romanı Kaçak Yolcu hakkında geniş bir röportaj yaptı. Siz Rehber Gazetesi okuyucuları için röportajın tamamını yayınlıyoruz:

 • YATIRIMLARIN ÖNÜ AÇILMALI

  Yüzlerce yatırımcının ilimizde yatırım yapmak için sırada beklediğini, 2. Organize Sanayi Bölgesinin yapılması halinde Batman’a ciddi oranda yatırımcılar geleceğini belirten ASKON Batman Şube Başkanı M. Selman NASIROĞLU, yatırımların önünün açılması gerektiğini söyledi.

 • Başkan Gür’den Engelliler Haftası mesajı

  AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, her yıl 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

 • Gençlerden ‘Gençlik Festivalleri’ne Tepki

  Son zamanlarda özellikle Doğu ve Güneydoğu’da devlet ve kayyumlar eliyle tertiplenen ve yapılan tepkilere rağmen devam eden ‘Gençlik Festivalleri’ne bir tepki de Batman Üniversitesi öğrencilerinden geldi.