Öğle: İkindi:
4 °C
asd • Düzensiz Göçmen Uygulaması: 28 Gözaltı

  Emniyet Genel Müdürlüğü, ülke genelinde düzenlenen eş zamanlı düzensiz göç uygulamasında 28 organizatör gözaltına alındığını, 716 düzensiz göçmenin ise yakalandığını açıkladı.

 • BATMANLI ARICILARA HİBE DESTEĞİ

  Batman Tarım İl Müdürlüğü tarafından ilimiz kırsalında arıcılık yapanlara %50 hibeyle kişi başı 25 arılı kovan dağıtılacak.

 • REGAİB GECESİ İLE YENİDEN DİRİLELİM!

  İdrak edilecek olan Regaib Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Peygamber Sevdalıları Vakfı Batman Koordinatörlüğü, Regaib gecesinin hayata yeniden başlamak isteyenler için bir fırsat, bir yeniden dirilme imkânı olduğunu belirtti.

 • AŞIRI SOSYAL MEDYA KULLANIMI ZARARLI

  Aşırı sosyal medya kullanımı ve zararlı etkileri hakkında konuşan Psikolog Sena Nur Erikgenoğlu, insanlar, alması gereken desteği sosyal medya aracılığıyla aldıkları zaman bunun yetersiz kaldığını ve yalnızlaştığını belirtti.

 • 30 Yıldır Su Sayaçlarını Test Ediyor

  Su tesisat ustası olarak başladığı mesleğe 1998 yılında Su Sayaçları Tamir, Bakım, Ayar ve Yetkili Test İstasyonu kurarak mesleğine devam ettiğini söyleyen Mehmet Cemal Ersöz (63) su sayaçlarında yaşanan arızalar hakkında vatandaşlara tavsiyelerde bulundu.