Öğle: İkindi:
4 °C
asd
Advert

Rektör Demir Köseoğlu’nu ziyaret etti

Rektör Demir Köseoğlu’nu ziyaret etti

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, YÖK Denetleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ali Cengiz Köseoğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Köseoğlu’nun makamında gerçekleşen ziyarette Batman Üniversitesinin genel durumu, akademik ve fiziki gelişmeleri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Batman Üniversitesinin artan akademik birim ve öğrenci sayılarıyla bölgenin önemli eğitim kurumlarından biri haline geldiğini anlatan Rektör Demir, yapılan çalışmaların ve üretilen projelerin hayata geçmesi için çalışmaların hızla devam ettiğini kaydetti.

Hem fiziki hem de akademik gelişmelerin yaşandığı üniversitede öğrencilere yönelik birçok imkânın bulunduğunu anlatan Rektör Demir, bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif çalışmalarla hem bilim dünyasına hem de öğrencilerin kişisel gelişimlerine destek sunularak kariyer yolculuklarında onlara rehberlik edildiğini sözlerine ekledi.

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’in ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren YÖK Denetleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ali Cengiz Köseoğlu, çalışmalarında Rektör Demir’e başarılar diledi. EKREM GÜLŞEN