Akşam: Yatsı:
4 °C
asd

ERDEMLİ NESİL İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

ERDEMLİ NESİL İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Park Buluşmaları Programında konuşan HÜDA PAR Genel İdare Kurulu Üyesi Serkan Ramanlı, erdemli neslin inşası için çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanlığı tarafından “Erdemli Bir Neslin İnşası” adıyla başlatılan “Park Buluşmaları”, final programı ile sona erdi.

Kardelen Mahallesi Emekli TOKİ Parkı’nda Enes İmir’in sunduğu programa, çok sayıda gencin ve ailesinin katılım gösterdiği görüldü.

Açılış konuşmasını HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şerif Durmaz'ın yaptığı etkinlikte ilahiler seslendirildi.

Programda bir konuşma yapan HÜDA PAR Genel İdare Kurulu Üyesi Serkan Ramanlı, erdemli neslin inşası için çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Ramanlı,  “Bu akşam burada Merkez İlçe Teşkilatımızın ‘Erdemli Bir Neslin İnşası‘ temalı park buluşmalarının finaline katıldık. Bu çalışmalardaki amacımız hem gençlerimizin hem de ebeveynlerinin erdemli neslin nasıl inşa edilmesi gerektiği, gençliğimizin değerinin nasıl bilinmesi gerektiğini ifade etmeye çalıştık.” şeklinde konuştu.

Toplumda gençliğin ciddi sıkıntılar içerisinde olduğunu ve herkesin de bunun farkında olduğunu vurgulayan Ramanlı, “Gençliğimizin hem ekonomik sıkıntılardan, hem uyuşturucudan hem de sokak aralarındaki çetelerden çok çektiğini maalesef üzülerek müşahede ediyoruz. Bunların önüne geçmek için hem gençliğimizin sahip olduğu değerleri sahiplenmesi ve bu değerlere sahip çıkması, manevi gelişimini tamamlaması hem de toplumun bu gençlerde olan beklentisinin yerine getirilebilmesi için bazı tavsiyelerde bulunduk. Bu anlamlı toplantı ve buluşmalarda emeği geçmiş olan bütün kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah bu çalışmalar meyvelerini en yakın zamanda verecektir diye ümit ediyoruz.” diye konuştu. VEYSİ GÜLTEKİN