Öğle: İkindi:
4 °C
asd
Advert

İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Destek

İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Destek

Tam kapanma döneminde engelli ve yaşlı aylıkları ile sosyal destek ödemelerinin salgınla mücadele koşullarına uygun şekilde gerçekleştirilmesi için yürütülecek çalışmalar Vali Hulusi ŞAHİN başkanlığında yapılan toplantıda masaya yatırıldı.

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda; daha önceki sosyal destek ödemelerinde olduğu gibi tam kapanma döneminde de başta PTT dağıtıcıları olmak üzere kolluk görevlileri, Vefa Sosyal Destek Grupları ile Milli Eğitim, Müftülük ve diğer kamu kurum personeli aracılığıyla engelli ve yaşlı aylıkları ile sosyal destek ödemelerinin hak sahiplerine ikametlerinde teslim edilebilmesi için yürütülecek çalışmalar görüşüldü. 
Vatandaşlarımızın hizmet alma noktasında sıkıntı yaşamamasının altını çizen Vali Şahin, hizmetlerin hassasiyetle takip edilerek herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi talimatı verdi. 

Toplantıya: Vali Yardımcısı/Hasankeyf Kaymakamı Şenol ÖZTÜRK, İl Emniyet Müdürü Köroğlu KIRAÇ, İl Jandarma Komutanı Albay İsa ÇAKMAK, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir ARSLAN ve PTT Başmüdürü Yılmaz ALTUNÇ katıldı. HABER MERKEZİ