İmsak: Güneş:
4 °C
asd

SÜREKLi SAHADAYIZ

SÜREKLi SAHADAYIZ

İlimizdeki kurum ve STK ziyaretlerini sürdüren HÜDA PAR yetkilileri, sadece seçim dönemlerinde değil sürekli sahada olduklarını belirttiler.

HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz ile Kozluk İlçe Başkanı Yusuf Işık, kurum ve STK ziyaretleri kapsamında Batman merkezde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Durmaz ve beraberindekiler, ilk olarak Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Batman İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

HÜDA PAR heyetini, KYK İl Müdürü Aleattin Onur karşıladı.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette, yapılan çalışmalar ve toplumsal meseleler ele alındı.

Ardından HÜDA PAR heyeti, Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası (Toç Bir Sen) Batman Şube Başkanlığını ziyaret etti.

HÜDA PAR heyetini, Toç Bir Sen Batman Şube Başkanı Mehmet Sıddık Aslanlı karşıladı.

Sendika başkanı Aslanlı, HÜDA PAR heyetine sendikanın yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

“BATMANIMIZIN SORUNLARINI VE TOPLUMSAL MESELELERİ KONUŞTUK”

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Durmaz, “Bugün Yusuf Işık başkanımızla birlikte ilimiz merkezde kurum ve STK ziyaretleri gerçekleştirdik. Hamd olsun ziyaretlerimiz verimli geçti. Kurum müdürleri ve sendika başkanlarıyla, Batmanımızın sorunları başta olmak üzere toplumsal meseleleri konuştuk. Ziyaretlerimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah, bu doğrultuda ziyaret ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

“SADECE SEÇİM DÖNEMLERİNDE DEĞİL SÜREKLİ SAHADAYIZ”

Parti olarak sürekli sahada bulunduklarına dikkat çeken Durmaz, “Partimizin yüklenmiş olduğu misyon gereği bizler sadece seçim dönemlerinde değil bütün zamanlarda sahada bulunmayı, halkımızı ziyaret etmeye, varsa sorun ve sıkıntılarını dinleyip çözümü için girişimlerde bulunmaya gayret gösteriyoruz. Bir bütün olarak bütün teşkilatımızla ilimiz merkezde partimizin mesajlarını herkese ulaştırmaya çalışıyoruz. İnşallah bundan sonra da partimizin mesajlarını halkımıza ulaştırmaya, vatandaşlarımızın yanında bulunmaya, kurum ve STK başkanlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. AHMET KÖLGE