İmsak: Güneş:
4 °C
asd

SAADETTEN MEHMET FIRAT AÇIKLAMASI

SAADETTEN MEHMET FIRAT AÇIKLAMASI

Saadet Partisi Batman İl Teşkilatı, aktif siyaseti bırakan eski il başkanı Mehmet Fırat ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, “Daha önce Refah Partisi'nin ve sonrasında da uzun süre Saadet Partimizin Batman İl Başkanlığı'nı devam ettiren, bu süre içerisinde her zaman hak ve adaletten yana olmak için gayret gösteren, siyasetin sadece insana hizmet olduğunu şiarında olan kıymetli başkanımız Mehmet Fırat; sağlık problemlerinden dolayı aktif siyaseti bırakma kararı almış ve bu kararı partimiz genel merkezinde de saygıyla karşılanmıştır. Siyasi rakiplerine karşı nezaketi elden bırakmayarak daima belli bir adap içinde il başkanlığını sürdüren Mehmet Fırat bundan sonraki süreçte partimizde istişare mercii olarak Milli Görüş teşkilatları için çalışmaya gayret gösterecektir. Kendisine Cenab-ı Allah'tan şifa temenni ediyoruz.” Denildi.

Açıklamanın devamında şu ifadeler kullanıldı: “Yaşanabilir bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya'nın kurulması için kırk yılı aşkın bir süredir çalışmalarına yılmadan devam eden Milli Görüş davasının tek temsilcisi olan Saadet Partisi Batman İl Başkanlığı'nı bundan sonra yürütmek için parti genel merkezimizin tensibiyle İş İnsanı Mustafa YILDIZ beyefendi atanmıştır. Batman'da gündemi takip eden değil gündem oluşturacak yeni bir yönetim kadrosu ile özelde Batman; genelde Türkiye ve Dünya'daki iktidar yürüyüşümüzü hız kesmeden devam ettirecek olan kadroları kurmak üzere İl Başkanımız Mustafa YILDIZ ve yönetimine önümüzdeki süreçte şehrimizin siyasi arenasında yapacağı çalışmalarda muvaffakıyet temenni ediyor ve kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.” ŞEVKİ ASLAN