Öğle: İkindi:
4 °C
asd

ÖZLEYECEĞİZ SENİ GÜZEL İNSAN!

ÖZLEYECEĞİZ SENİ GÜZEL İNSAN!

Batman, dava adamı, örnek eğitimci, güzel insan Murat Kılınç’ı kaybetmenin hüznünü yaşıyor.

MANŞET
 Kanser teşhisiyle tedavi gördüğü Diyarbakır'daki özel bir hastanede önceki akşam saatlerinde vefat eden Eğitim Bir-Sen Batman Şube Başkan Yardımcısı ve Kızılay Batman Şubesi Sekreteri Murat Kılınç, gözyaşları arasında defnedildi.
Kılınç'ın cenazesi Diyarbakır'da yapılan işlemlerin ardından konvoy halinde memleketi Batman'a getirildi. Asri Mezarlığa getirilen Kılınç'ın naaşı burada kılınan cenaze namazının ardından yakınları ve sevenleri tarafından gözyaşları arasında defnedildi.
Cenaze merasimine; HÜDA PAR Genel Başkan Vekili Zekeriya Yapıcıoğlu, Genel Başkan Yardımcıları, HÜDA PAR Batman İl Teşkilatı, İTTİHADUL ULEMA Genel Başkan Yardımcısı Molla Beşir Şimşek, bölgenin kanaat önderleri ile âlimler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Kılınç'ın ailesi ve sevenlerinden oluşan kalabalık bir kitle katıldı.
HÜDA PAR LİDERİ TAZİYE İÇİN İLİMİZE GELDİ
 İlimizde çok sevilen, hizmetleriyle örnek gösterilen KIlınç’ın taziyeleri Tılmerç Mahallesi'nde bulunan Hacı Emin Terece Taziye Evi’nde kabul edilirken, taziyeye yoğun bir katılım gerçekleşiyor. Dün ilimize gelen HÜDA PAR'ın Genel Başkanı İshak Sağlam ve beraberindeki heyet de Kılınç’ın ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi. AHMET KÖLGE