image

Siyonist İşgal rejiminin 7 ayı aşkındır aralıksız sürdürdüğü bombardımanlarda 15 bini çocuk olmak üzere 35 binin üzerinde sivil katledilirken, yapılan bu vahşete dünyanın dört bir yanından gelen tepkilerle beraber Gazze'ye destek çağrıları da artarak devam ediyor. Bu kapsamda Batman’da yapılan bir düğünün yemek masrafı, Gazze'ye bağışlandı.

Ali Ekber İrtem

İşgal rejiminin soykırımına uğrayan Gazzeli Müslümanlara bir nebze de olsa destek olmak istediklerini belirten HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Mahmut İrtem'in oğlu Ali Ekber İrtem, düğününde misafirlerine vereceği yemeğin masrafını Gazze’ye bağışladığını söyleyerek, büyük zorluklar yaşayan Filistinlilerin ihtiyaçlarının daha önemli olduğunu ifade etti.

İrtem, "Yaklaşık 7 aydır Siyonist işgalciler Gazze'de kadın, yaşlı, çocuk demeden katliam yapmaktadır. Bizler de bundan dolayı düğün yemeğimizin masrafını Gazze'ye bağışladık. Allah Teâlâ oradaki Müslüman kardeşlerimize yardım etsin, Gazze'deki direnişin ve mücadelenin en kısa zamanla zafer neticelenmesini bizlere göstersin inşallah." şeklinde konuştu.