Akşam: Yatsı:
4 °C
asd

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Düzenlendi

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Düzenlendi

Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı proje çalışmalarıyla TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.

 

Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kapalı spor salonunda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına; İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut KURTARAN, Şube Müdürleri Emrullah ASLAN ile Murat ŞAHİN, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından projelerin sergilendiği stantları tek tek gezen İl Milli Eğitim Müdürü KURTARAN, öğrencilerden proje çalışmaları hakkında bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürü KURTARAN, güzel çalışmalarından ötürü öğrencileri tebrik edip TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarının gerçekleşmesinde emeği geçen Okul Müdürü Halef AKGÜL ve öğretmenlere teşekkür etti.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı etkinliğinin ardından öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen KURTARAN öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

Son olarak okulun atölyelerini gezip öğrencilerle bir sohbet eden KURTARAN, Okul Müdürü AKGÜL ve öğretmenlerden atölye çalışmaları hakkında bilgi aldı. MEHMET EMİN URAZ