Öğle: İkindi:
4 °C
asd

VALİ HACIBEKTAŞOĞLU’NA "HAYIRLI OLSUN" ZİYARETİ

VALİ HACIBEKTAŞOĞLU’NA

Batman Şehit Ve Gazi Aileleri Derneği (BAŞGAD) başkanı ve beraberindekiler Siirt’e atanan Vali Osman HACIBEKTAŞOĞLU’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Batman Şehit Ve Gazi Aileleri Derneği (BAŞGAD) Başkanı Ve Şehit Gazi Eğitim Birlik-Sen Genel Başkanı Şeyhmus ÖZCAN, BAŞGAD Başkan Danışmanı Özkan EKREN, Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nedim Malkoç, Siirt Şehit Gazi Sağlık-Sen İl Başkanı Mehmet Sıddık Kalkan ve Şehit Gazi Birlik-Sen Siirt İl Başkanı İdris Keskinle birlikte Siirt’e atanan Vali  Osman HACIBEKTAŞOĞLU’na hayırlı olsun  ziyaretinde bulundu.

Vali HACIBEKTAŞOĞLU, Batman Şehit Ve Gazi Aileleri Derneği (BAŞGAD) Başkanı Ve Şehit Gazi Eğitim Birlik-Sen Genel Başkanı Şeyhmus ÖZCAN’la beraberindekileri kabul etti.

BAŞGAD Başkanı ÖZCAN ile beraberindekiler, Vali HACIBEKTAŞOĞLU ile bir süre sohbet ederek, yeni görevinde başarılar dilediler. 

Vali HACIBEKTAŞOĞLU da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Siirt'te görev yapmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğunu dile getirdi. HEBER MERKEZİ