image

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı STK, meslek odaları ve kurum ziyaretleri kapsamında Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Ziraat Odası ve MÜSİAD’ı ziyaret etti.

Milletvekili Ramanlı, seçim öncesi olduğu gibi seçim sonrası da şehrin dinamiği olan STK ve meslek odaları ziyaretlerine devam ediyor.

İlk olarak DİKA’yı ziyaret eden Ramanlı, DİKA Batman Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü İbrahim Erin ile bir araya gelerek, kısa ve uzun vadeli projeleri hakkında bilgi aldı. Milletvekili Ramanlı’nın ziyaretinden memnun olduklarını belirten Erin ve DİKA çalışanları, DİKA projelerinin milletvekilleri tarafından ciddiye alınmasının kendileri için çok önemli olduğunu belirttiler.

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ziyaretinde Başkan Hanefi Ekremoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Ramanlı, çalışmaları, projeleri ve karşılaştıkları sorunlar ile ilgili bilgi aldı.

Ramanlı daha sonra çiftçilerin sorunları, gıda, hububat ve tarım ürünlerinin fiyatlandırılması gibi birçok konuyu konuşmak üzere Ziraat Odası Batman Şubesini ziyaret etti. Başkan Nizamettin Aydiş ve Yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlanan Ramanlı’ya çalışmaları, projeleri ve sorunları ile ilgili bilgilendirme yapıldı.