image

2022-2023 Osman Bayraktar Sezonu Analig Oryantiring Grup Yarışmaları 25-26 Temmuz 2023 tarihleri arasında Elâzığ ilinde yapıldı.

 

Analig Grup müsabakalarına Batman’ın yanı sıra 9 İlden 140 sporcu katılım sağladı. Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün sporcuları, grup müsabakalarında birçok kategoride başarı elde etti. Yapılan müsabakalar sonucunda küçük kızlarda grup birinciliği, küçük erkeklerde grup ikinciliği, yıldız kız ve erkeklerde ise grup dördüncülüğü elde edildi. Yine küçük kız kategorisinde ferdi olarak yarışan Hediye Yelboğa Grup şampiyonu olmayı başardı.

SPORCULAR KASTAMONU YOLCUSU

Grup müsabakalarında Batman’ı en iyi bir şekilde temsil ettiklerini belirten Oryantiring İl Temsilcisi Recep Evcil, 20 sporcu ile 15-18 Ağustos tarihleri arasında Kastamonu’da yapılacak olan Türkiye finallerine katılım sağlayacaklarını söyledi.

İl Temsilcisi Evcil yaptığı açıklamada; “Amacımız ilimizi en iyi bir şekilde temsil etmektir. Allah’ın izniyle Türkiye finallerinden derece ile döneceğiz. Yarışmalara katılım sağlamamızda her zaman yanımızda olan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mehmet Şafi Özperk’e, Spor Şube Müdürümüz Sayın Burak Eren’e, Analig İl Koordinatörümüz Veysel Altan'a ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. “Diye konuştu. HABER MERKEZİ

0 yorum

FİKRİNİZİ BELİRTİN

Zorunlu alanları doldurunuz *