image

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen HÜDAPAR Sözcüsü ve Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri kapsamında temaslarına devam ediyor.

İlk olarak Siverek ilçesinde temaslarına başlayan Ramanlı’ya HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan ve HÜDA PAR Siverek İlçe Başkanı Abdurrahim Sımak ve partililer eşlik etti. İlçedeki muhtarlar, STK temsilcileri ve halkla bir araya gelen Ramanlı, yaptığı basın açıklamasında tüm Türkiye halkına seslenerek Erdoğan için destek istedi.

"ADALET TEMELİNDE BİR DEVLET DÜZENİNİ HEP BİRLİKTE İNŞAETMEK İSTİYORUZ"

HÜDA PAR’ın amaçlarını da açıklayan Ramanlı, parti ayrımı gözetmeden milletin faydası için gayret göstereceklerini belirtti. Ramanlı,"Parti ayrımı gözetmeden milletin seçtiği vekillerle Meclis’e milletinf aydasına olan her ne varsa onun için çalışmaya, cehdetmeye ve gayret göstermeye muvaffak olmayı diliyoruz. Köylüsü, işçisi, emekçisi, işvereni,sermaye sahibi, şehirlisi, kadını, erkeği var. Her renkten insan var. Emin olun her renkten insanın temsilcileri bu Meclis’te var. Hepimizin içine sinebilecek,bizim ortak paydamız haline gelebilecek, adalet temelinde bir devlet düzenini,bir anayasayı hep birlikte inşa etmek istiyoruz. Buna gücümüz yetiyor. İnşallah irademiz de bu konuda olacak. Bu fırsatı artık tepmek istemiyoruz." diyekonuştu.

"DARBECİ KENAN EVREN'İN DAYATMASIYLA MİLLETE GİYDİRİLEN ANAYASAYLA DEVAM ETMEK İSTEMİYORUZ"

Temel hak ve özgürlüklerden istifade ettiği bir toplumdüzeni inşa edeceklerini ifade eden Ramanlı, "Ülkenin ikinci yüzyılına artık darbeci Kenan Evren'in dayatmasıyla millete giydirilen deli gömleği mesabesindeki anayasayla devam etmek istemiyoruz. Hiç kimseye ideoloji dayatmayan, inanç dayatmayan herkesin özgürce temel hak ve özgürlüklerden istifade ettiği bir toplum düzenini inşallah birlikte inşa edeceğiz." dedi.

"HÜDA PAR OLARAK CİDDİ BİR SALDIRI ALTINDAYIZ"

CHP medyasının iftiralarıyla mücadele ettiklerini ifade eden Ramanlı, "İttifak süreci başladığından beri HÜDA PAR olarak ciddi bir saldırı altındayız. Olmadık iftiralarla mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Özellikle CHP medyası bizi adeta rakibi olarak görmüş, ikinci tura kalan seçimlerden sonra tek bir ağızdan tek hedefleri biz olduk. Sorsan sanki cumhurbaşkanı adayı bizmişiz gibi davranıyorlar." şeklinde konuştu. (İLKHA)

0 yorum

FİKRİNİZİ BELİRTİN

Zorunlu alanları doldurunuz *