Öğle: İkindi:
4 °C
asd

ŞÜPHELİ PAKET BAYAN ÇANTASI ÇIKTI

ŞÜPHELİ PAKET BAYAN ÇANTASI ÇIKTI

Batman Emniyet Müdürlüğüne gelen ihbar üzerine, Batman Belediyesi yanında bulunan parkta bank üzerine bırakılan şüpheli paket güvenlik önlemleri alındıktan sonra imha edildi.


Batman Belediyesi yanında bulunan parkta, bank üzerindeunutulan bayan çantası vatandaşların fark etmesi üzerine polise haber verildi.Olay yerine gelen polis çevrede güvenlik önlemi alarak araç trafiğini kesti.

Olay yeri güvenliği sağlandıktan sonra polis ekiplerivatandaşları uzaklaştırarak Bomba İmha Ekiplerinin gelmesi beklendi. Olayyerine gelen Bomba İmha Ekipleri şüpheli paketi inceledikten sonra paketinimhası için gerekli hazırlıklarını yaptı. Bomba imha uzmanı şüpheli paketi imhaetmek için fünye yerleştirildi.

Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı olayda polis fünyepatlatmasından önce anons yapıldıktan sonra şüpheli paket imha edildi. İlkgözlemlere göre şüpheli paket içerisinden her hangi bir patlayıcı maddeçıkmadı. Polis olay yeri inceleme şüpheli paketle ilgili inceleme yapmak üzere paketinparçalarını toplayıp kriminal inlemeye götürdü.

Şüpheli paket imha edildikten sonra trafik açıldı. Polisolayla ilgili incelemelerine devam ediyor.


M.ŞERİF DURMAZ