Akşam: Yatsı:
4 °C
asd

KÖŞE YAZARLARI

 • ​Cumhurbaşkanı Erdoğan ile HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu görüştü

  ​Cumhurbaşkanı Erdoğan ile HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu görüştü

  ​Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi.

 • 20 ADRESE UYUŞTURUCU OPERASYONU

  20 ADRESE UYUŞTURUCU OPERASYONU

  Uyuşturucu satıcılarına yönelik 20 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda 21 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonda ayrıca çok sayıda uyuşturucu ele geçirildi.

 • “Üniversiteler Bilim Üreten Kurumlardır”

  “Üniversiteler Bilim Üreten Kurumlardır”

  Batman Üniversitesinde, Medya ve İletişim Topluluğu tarafından “Kariyer Sohbetleri: Gelecek Henüz Avuçlarınızda” isimli konferans düzenlendi.

 • TANDIR EKMEĞİ İLGİ GÖRÜYOR

  TANDIR EKMEĞİ İLGİ GÖRÜYOR

  Gülistan Caddesinin başında yere kurduğu tezgâhta tandır ekmeği satan Cengiz Şimşek, Batman halkının tadından ötürü tandır ekmeğine ilgisinin her geçen gün arttığını söyledi.

 • İKİNCİ EL ARAÇ PİYASASINDA SIKINTI SÜRÜYOR

  İKİNCİ EL ARAÇ PİYASASINDA SIKINTI SÜRÜYOR

  Fiyatlarındaki artış nedeniyle uzun zamandır durgun olan ikinci el araç piyasasında hareketlilik bekleniyor. Piyasada beklenen hareketliliğin henüz yaşanmadığını belirten sektör temsilcileri, yaşadıkları sıkıntıların devam ettiğini ifade etti.

 • BALKON ÇİÇEKÇİLİĞİ GELİŞİYOR

  BALKON ÇİÇEKÇİLİĞİ GELİŞİYOR

  Saksı çiçekleri ve fidan satan esnaf, Batman’da balkon çiçekçiliğinin geliştiğini, vatandaşların balkonda yetiştirilen saksı çiçeklerine rağbet gösterdiğini belirtti.

 • SAVAŞ OYUNLARI ÇOCUKLARI TEHDİT EDİYOR

  SAVAŞ OYUNLARI ÇOCUKLARI TEHDİT EDİYOR

  Savaş oyunlarının çocukların, gençlerin üzerinde oluşturduğu olumsuz etkilere dikkat çeken Batman Bağımlılıklarla Mücadele Derneği Başkanı Psikolog Yasir Atalay, ailelere önemli uyarı ve tavsiyelerde bulundu.

 • KENE KAYNAKLI ÖLÜM HABERİ KORKUTTU

  KENE KAYNAKLI ÖLÜM HABERİ KORKUTTU

  Batman'da vücuduna yapışan keneyi çıkaran 60 yaşındaki Ahmet bülbül, kaldırıldığı hastanede vefat etti.

 • İHALEYE SADECE BİZ KATILDIK

  İHALEYE SADECE BİZ KATILDIK

  Batman Park Avm yönetimi, Batman Belediyesi’ne ait arsanın satışına ilişkin açıklamada bulunarak gerçekleşen ihaleye sadece kendilerinin katıldığını belirterek peşkeş iddialarını reddetti. AVM Yönetimi, “Şirketimizi siyasi polemiklerine konu eden şahıs veya kurumları şiddetle kınıyoruz” ifadelerini kullandı.

 • YAPICIOĞLU’UNDAN IRKÇILIK UYARISI

  YAPICIOĞLU’UNDAN IRKÇILIK UYARISI

  Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı, Batmanlı siyasetçi Zekeriya Yapıcıoğlu, küresel güçlerin ırkçılık, ekonomi ve kıtlık üzerinden yeni bir dünya düzeni ve kaos planladığını belirtti.