Öğle: İkindi:
4 °C
asd
Advert • Konut ve çevre düzenleme işi yaptırılacak

  Gevaş Kaymakam Konut ve çevre düzenleme işi yaptırılacaktır. Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre; Gevaş Kaymakam Konutu Ve Çevre Düzenleme Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

 • Galatasaray Üniversitesinden Öğrenci Alımı İlanı

  Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre; Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Enstitüleri lisansüstü programlarına 2021-2022 öğretim yılı güz yarıyılında öğrenci alınacak.

 • Sakarya Üniversitesi 25 öğretim üyesi alacak

  Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre; Sakarya Üniversitesi'nin çeşitli birimlerine 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Atanma ve Yükseltilme Kriterlerine İlişkin Yönerge hükümlerine göre ilanda belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacak.

 • Kafe-Restoran ihale usulü ile kiraya verilecek

  Van Edremit Belediyesi Kafe-Restoran ile bisiklet durağı yapımı ve işletmeciliği ihale usulü ile kiraya verilecektir. Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre;Mülkiyeti Van Edremit Belediyesine ait kaymakamlık plajı olan yerde kısmına şirket yönetim kurulumuzca verilecek uygulama projeleri (mimari, statik, elektrik ve mekanik) ve Mahal Listesi doğrultusunda, Yüklenici tarafından yapılacak toplam 1.202,82m2) kullanım alanlı Kafe-Restoran ile bisiklet durağı Yapımı ve İşletmeciliği işi, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35/c Maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ile 10 yıllığına kiraya verilmek üzere ihaleye çıkartılmıştır.

 • Van İpekyolunda icradan satılık 3+1 daire

  Van İpek yolunda 3+1 daire icradan satılıktır Van ili, İpekyolu ilçesi, Hatuniye Mahallesi, 3 cilt, 241 sayfa, 5134 ada, 7 parselde kayıtlı, 80/9680 arsa paylı, B blok Zemin Kat 9 Bağımsız Bölüm Nolu Meksen nitelikli taşınmazın bilirkişi tarafından yapılan fiziki incelemesi neticesinde; Taşınmaz Özel Akdamar Hastanesi yanında, Hacı Firdevs Türkmenoğlu Camisine 200 metre mesafede bulunmaktadır.Belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.Taşınmaz tapuda İKİ ADET 8 KATLI BETONARME BİNA VE ARSASI vasıflıdır.Yerinde yapılan incelemelerde taşınmaz üzerinde GÜVENPARK EVLERİ olarak adlandırılmış iki bloklu bir site mevcuttur.Parsel çevresi bahçe duvarı ile çevrili durumdadır.Binaya metal doğrama bir kapı ile girilmekte, merdivenler mermer basamak alüminyum korkuluk, pencereler PVC doğrama yapılmıştır.Daire giriş kapısı çeliktir.Islak hacim zeminleri seramik kaplama diğer mahaller ve koridor laminant parke kaplama, içi duvarlar su bazlı iç cephe boyası yapılmıştır.Tapu dairesinde incelenen projesinde BRÜT : 116,00 M² NET :100,00 M²alana sahip bağımsız bölüm 2 yatak odası, 1 oturma odası, 1 salon, 1 mutfak, kiler, WC, banyo ve 1 balkon olarak planlanmıştır.Bağımsız bölüm kuzey-doğu cephelidir.Bina Özellikleri : Betonarme karkas, 4A yapı sınıfı, Asansörlü, Doğalgazlı dır. İMAR DURUMU : Van İpekyolu Belediye Başkanlığının 03.10.2019 tarih, ve 96610924-000-14416 sayılı yazısına göre söz konusu taşınmaz; 1/1000 ölçekli uygulama imar planında KONUT ALANI AYRIK NİZAM 5 kat yollardan 5 metre yan bahçeden 4 metre ve arka bahçeden 3.5 TAKS .0.30 KAKS :1.50 olarak planlanmıştır.şeklinde tespit edilmiştir. Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre; Birinci satış günü 18 Haziran 2021 saat 11:00'da, İkinci satış günü 11 Temmuz 2021 saat 11:00'da Van Bölge Adliye Mahkemesi Binası Zemin Kat 2.İcra Müdürlüğü 2. İcra Müdürlüğü Kaleminden gerçekleşecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda link’te yer almaktadır.