Öğle: İkindi:
4 °C
asd • Türkiye Sınai Kalkınma Bankasının Genel Kurul Toplantısına Davet

  Basın İlan Kurumu’nun İlan Portalı olan ilan.gov.tr’ de yer alan duyuruya göre Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı yapılacak.

 • İstinye Üniversitesi reklam ajansı danışmanlık hizmeti alacak

  Basın İlan Kurumu’nun İlan Portalı olan ilan.gov.tr’ de yer alan duyuruya göre İstinye Üniversitesi, Reklam Ajansı Danışmanlık ve Hizmet Alım İhalesi yapacak.

 • 20 bin adet kitap ve 7 bin adet puzzle baskısı satın alınacak

  Basın İlan Kurumu’nun İlan Portalı olan ilan.gov.tr’ de yer alan duyuruya göre Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından Genç Komek Yaz Okulu İçin Elifba Dua Kitabı ve Puzzle Baskısı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

 • Nişantaşı Üniversitesi 251 öğretim üyesi alacak

  Basın İlan Kurumu’nun İlan Portalı olan ilan.gov.tr’ de yer alan duyuruya göre Nişantaşı Üniversitesine; 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” ve Nişantaşı Üniversitesi “Öğretim Üyeliğine Atama ve Yükseltilme Kriterleri” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak ilanda belirtilen bölümlere öğretim üyeleri alınacak.

 • Arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı ihale ilanı

  Basın İlan Kurumu’nun İlan Portalı olan ilan.gov.tr’ de yer alan duyuruya göre Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından, ilanda tapu ve inşaat bilgileri bulunan taşınmazlar üzerinde, Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı îşi, ihale yolu ile yaptırılacak.