Öğle: İkindi:
4 °C
asd • İstanbul'da 164 adet kamu konutu satılacak

  Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre; Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı 164 adet kamu konutunu satışa sundu. Kamu konutlarının satış ihaleleri, 8 -18 Kasım 2021 tarihleri arasında 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre açık teklif usulü ile İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığında gerçekleştirilecek.

 • Gazi Üniversitesi 200 Sözleşmeli Personel alacak

  Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre; Gazi Üniversitesi 200 Sözleşmeli Personel istihdam edecek. Hemşire, Biyolog, Laborant, Sağlık Teknikeri ve Destek Personeli kadrolarına başvurmak isteyenlerin 21 Ekim - 4 Kasım 2021 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapılamayacak.

 • SGK'dan sözleşmeli personel alımı

  Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre; Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen “Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Hibe Projesi” Destek Ekibinde görevlendirilmek üzere proje süresince tam zamanlı sözleşmeli personel istihdam edilecek. Proje, kadın girişimciliğinin teşviki ve kadın işçilerin istihdam edilebilirliklerinin geliştirilerek kadınların iş gücüne katılımını ve kayıtlı istihdamını artırmayı amaçlıyor. Bu çerçevede kadın girişimcilere ait mikro ölçekli ve genç işletmelerde ilave olarak istihdam edilecek kadın işçi için işverenlere mali destek sağlanacak. Proje kapsamında Merkez ve Yerel Ofis Ekibinde projeye ait iş ve işlemlerin yürütümünün sağlanması için belirli süreli personel istihdam edilecek. Bu personelin belirlenmesi için Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığınca seçme sınavı düzenlenecek. Başvurular için son tarih 12 Kasım 2021 mesai bitimi olarak belirlenmiştir.

 • Etüd proje hizmeti alınacaktır

  Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre; 10. Bölge Müdürlüğü Çevre ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Mardin Nusaybin Çağ-Çağ Sulaması Yenileme Teknik Raporu Yapımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

 • Cizre Belediyesinden kiralık fabrika

  Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet adresinde yayınlanan ilana göre;Cizre Belediyesi tarafından inşa edilen fabrika binası, konfeksiyon ürünleri imalatı amacıyla, 2886 Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince 10 yıllığına kiraya verilecek. İhale 2 Kasım 2021 tarihinde saat 14.30'da Cizre Belediyesi Meclis Toplantı Salonu yapılacak. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar İhale Servisi adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.