İmsak: Güneş:
4 °C
asd

Batman'da silah sesleri yasağa rağmen yeniden başladı

Batman'da silah sesleri yasağa rağmen yeniden başladı

Batman'da HDP/PKK'lıların 2 gün boyunca şehir merkezinde yaptığı taşkınlıklar sokağa çıkma yasağına rağmen bugün akşam saatlerinde silah sesleri yeniden başladı.

Dün geceden beri Batman Valiliği tarafından açıklanan sokağa çıkma yasağına rağmen bu akşam yeniden yoğun silah sesleri  duyulmaya başladı.

 

 

2 günden beri mütedeyyin dernek, STK ve partilere karşı saldırılarını başlatan HDP/PKK’lılar, kent merkezindeki birçok STK, AVM, ve çok sayıda işyerlerini ateşe vererek yağmalamıştı.

 

 

Dün gece askerlerin de kente inip sokağa çıkma yasağının uygulanmasına rağmen,  bugün yatsı namazından sonra sessizlik, yeniden yerini silah seslerine bıraktı.

 

 

Batman’ın kenar mahallelerinde ise sokağa çıkma yasağına rağmen ara sokaklarda HDP/PKK’lı çeteler tarafından yer yer lastiklerin yakıldığı ve protestoların devam ettiği görüldü. (LKHA)

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum