İmsak: Güneş:
4 °C
asd

Kozluk İlim Der muhtaçları sevindirmeye devam ediyor

Kozluk İlim Der muhtaçları sevindirmeye devam ediyor

Batman'ın Kozluk ilçesinde İslami ve insani çalışmalarda bulunan Kozluk İlim Der'in fakir ve muhtaç ailelere yönelik yardım çalışmaları devam ediyor.

Kozluk İlim Der yardım komisyonu, Kurban bayramı münasebetiyle ilçede  tespit edilen 180 muhtaç aileye kurban eti yardımında bulundu. Dernek üye ve gönüllülerince kesilen kurbanlıklar, paketlenerek fakir ve muhtaç ailelere ulaştırıldı.

 

 

Ayrıca Kobane’de yaşanan çatışmalardan dolayı evlerini terk edip Kozluk ilçesinde barınan 14 Kobane’li aileyi de unutmayan Kozluk İlim Der, gıda, beyaz eşya ve kurban eti yardımında bulundu.

 

 

Çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmede bulunan Kozluk İlim Der Başkanı Abdulcelil Bala, “Dernek üyelerimizce kesilen kurbanlıklar, üyelerimizin gayret ve çalışmalarıyla, fakir ve muhtaç ailelere ulaştırıldı. Muhtaçları tespit etme ve gerekli olan ihtiyaçlarını imkânlarımız ölçüsünde giderme noktasında çaba gösteriyoruz. ‘’ dedi.

 

 

Kozluğ’a yerleşen 14 Kobane’li aileye dönük her türlü desteklerinin devam ettiğini söyleyen Bala, yapılan yardımlarda emeği geçen dernek üye ve gönüllülerine de göstermiş oldukları gayretten dolayı teşekkür dileklerini  iletti.  (Muhammed Said Aksoy- İLKHA)

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum