İmsak: Güneş:
4 °C
asd

KK/HDP'liler halka saldırmaya devam ediyor

KK/HDP'liler halka saldırmaya devam ediyor

Batman'da PKK/HDP'li bir grup, hayırlı hizmetlerde bulunan yapan Şefkateli Derneğine taşlı saldırıda bulundu.

 

 

Batman’da PKK/HDP’li bir grup, kentte hayırlı hizmetlerde bulunan Şefkateli Derneğine taşlı saldırıda bulundu. Saldırıya karşılık veren dernek gönüllüleri, PKK/HDP’li grubu geri püskürttü.

 

Derneklerine yapılan saldırıyı dernek gönüllüleri, PKK/HDP’li grubu geri püskürttü. Saldırıda herhangi can ve mal kaybı olmazken dernek gönüllüleri, olası bir saldırıya karşı dernekte sıkı güvenlik önlemleri aldığı öğrenildi.

 

Olup bitenler karşısında emniyet güçlerinin sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen şehirde taşkınlık yapan PKK/HDP’lilere müdahalede bulunmaması halktan sert tepki geldi.

 

Batman’da PKK/HDP’lilerin çıkardığı olayların ardından sokağa çıkma yasağı uygulanması yüzünden işyerleri ve resmi kurumlar açılmazken kent merkezinde gergin bekleyiş devam ediyor.(İLKHA)

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum