image

Bölgesel Amatör Lig Play Out maçında Kayraspor, il Özel İdare Gençlerbirliği'ni 3-1 yenerek gelecek yıl da Bal Liginde mücadele etmeye hak kazandı.

Karşılaşmada 1-0 öne geçen İl Özel İdare Gençlerbirliği Spor, üstünlüğünü koruyamadı ve 90 dakika sonunda sahadan 3-1 mağlup ayrıldı. Karşılaşmayı 3-1 kazanan Kayra Spor ise 2024-2025 futbol sezonunda ilimizi BAL Liginde temsil etmeye devam edecek. Bu yıl amatör takımlara büyük bir jest yaparak stadyumun kapılarını açan ve müsabakaları kaçırmayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, 2023-2024 sezonunda katılım sağlayan bütün takımları kutladı.


İl Müdürü Özperk; “Çok zevkli ve kaliteli bir BAL’a çıkma müsabakası izledik. Pırıl pırıl gençlerimiz çok iyi bir oyun ortaya koydu. Sonuçta kazanan bir takım oluyor. Bütün takımlar bizimdir. Amatörde bir sezonun kazasız belasız bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gençlik Spor ailesi olarak çok meşakkatli bir sezon geçirdik. Emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ederiz. 2024-2025 sezonu içinde hazırlıklarımızı başlattık ve daha iyi bir ligin oynanması için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. Karşılaşmayı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdülkadir Özer, TPAO Bölge Müdürü ve Petrolspor Kulüp Başkanı Mustafa Demir, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, ASKF Başkanı Mahmut Akyol, Kulüp Başkanları ve çok sayıda sporsever izledi.

MUHARREM KAYIK

0 yorum

FİKRİNİZİ BELİRTİN

Zorunlu alanları doldurunuz *