image

Türkiye İşitme Engelliler Futbol Federasyonu 1. Lig D Grubunda şampiyon olarak Süper Lige çıkan Batman İESK Futbol Takımı Batman Valiliği ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından tebrik edildi.

Süper Lige çıkan Batman İESK Futbol Takımının büyük bir başarıya imza attığını ve Petrolspor’un başarısından sonra bunun da Batman sporunun üzerine cila gibi geldiğini söyleyen Vali Canalp; “Engelliler Haftasında alınan şampiyonluk bizler için çok anlamlı ve güzeldir. Petrolspor ile mutlu olduk, Batman İESK Futbol takımının başarısıyla gururlandık ve onurlandık. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. 2024-2025 sezonunda da üzerimize düşen her türlü desteği vermeye hazırız.” diye konuştu.Valilik ziyaretinden sonra Batman Gençlik Spor İl müdürlüğüne ziyaret yapıldı. İl Müdürü Özperk’e destek ve katkılarından dolayı teşekkür eden Batman İESK Kulübü Başkanı Ayhan Arı, Süper Ligte de aynı desteği beklediklerini söyledi. Başkan Arı yaptığı açıklamada; “Batman Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mehmet Şafi Özperk her alanda bize sahip çıkıyor. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Her yıl bizim malzeme ihtiyacımızı, saha sorunumuzu ve farklı taleplerimizi yerine getiriyor. Bütün takımımız adına kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.


 

Süper Lige çıkan Batman İESK Futbol Takımını tebrik eden İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, her zaman desteklerinin süreceğini ve Batman’ı gururlandırdıklarını söyledi. MURAT ORHAN

0 yorum

FİKRİNİZİ BELİRTİN

Zorunlu alanları doldurunuz *