image

Yeniden Refah Partisi mart 2024 yerel seçimlerine kısa bir süre kala, Sason ilçesine bağlı Yücebağ Beldesinin Belde Belediye Başkan adaylarının Abdullah Tunç olduğunu kamuoyuna açıkladı.

Batman’da seçim startını verdiklerini belirten Yeniden Refah Partisi Batman İl Başkanı ZiyaülHalk Yamaç, partilerinin Yücebağ Belde Belediye Başkan adayının genç iş insanı Abdullah Tunç olduğunu söyledi. İl Başkanı Yamaç, “31 Mart 2024 yerel seçimlerine her zaman hazırlıklı bir partiyiz. Bugün sizlerin huzurunda bölgemizin güzide ilçelerinden Yücebağ Belde başkan adayımızı açıkladık. Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. Başkan adayımız Abdullah Tunç, bölgenin sevilen iş insanlarındandır. Bizde kendisinin bu görevi layıkıyla yapacağına inandık ve güvendik. Bütün sevenlerimizin desteğini bekliyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun.” diye konuştu.

Yeniden Refah Partisine adaylık başvurusu yapan Abdullah Tunç, hedeflerinin güçlü, şeffaf, ilkeli ve yönetilebilir bir Belde Belediyesiyle halka hizmet etmek olduğunu söyledi. Yücebağ Belde Belediye Başkan Adayı Abdullah Tunç; “Yaklaşık bir yıldır bölgemizin ileri gelenleriyle, kanaat önderlerimizle, muhtarlarımızla, halkımızla ve ailelerimizin önde gelenleriyle uzun istişareler sonucunda onların desteğini alarak adaylığımızı açıkladık. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinden sonra Yücebağ Beldemize hizmet projeleri hayata geçirilecek. Güçlü bir yönetim, ufku ve vizyonu açık kadrolarla beldemize ve bize bağlı köylerimize en iyi hizmetlerin gitmesi için elimizden geleni yapacağız.” ifadelerini kullandı. MUHARREM KAYIK

0 yorum

FİKRİNİZİ BELİRTİN

Zorunlu alanları doldurunuz *