İmsak: Güneş:
4 °C
asd

BATMAN HALKINA TEŞEKKÜR

BATMAN HALKINA TEŞEKKÜR

Batman Üniversitesi İdeal Gençlik Topluluğu, geçen Çarşamba akşamı düzenledikleri ilahi şöleni etkinliğine yoğun ilgi ve katılımlarından ötürü Batman halkına yönelik teşekkür mesajı yayınladı.

İdeal Gençlik Topluluğu yayınladığı yazılı mesajında, “Geçen Çarşamba akşamı yurt içi ve yurt dışından birçok sanatçının katıldığı ve Kürtçe ile Türkçe parçaların seslendirildiği ilahi şölenimize büyük ilgi oldu. Batman halkı kadın erkek, genç yaşlı binler halinde etkinliğimize katılım gösterdi. Halkın ahlaki değerlerine ve geleneklerine uygun düzenlenen şölenimize sahiplenen Batman halkı, herkese Batman’a neyin yakıştığını ispat etti. İlahi şölenimize sahiplenip binler halinde etkinlik alanına akın eden ve yaklaşık üç saat süren şölenin sonuna kadar meydandan ayrılmayıp büyük bir coşkuyla sanatçılarımıza eşlik eden değerli Batman halkına bu ilgi ve kadirşinaslıklarından ötürü teşekkürü borç biliyoruz. Yoğun katılım ve ilgilerinden ötürü Batman halkına teşekkür ediyoruz. “ ifadelerini kullandı.

Açıklamanın devamında, “Ayrıca ilahi şölenimizin yapılmasında hiçbir karşılık beklemeden maddi ve manevi destek sağlayan, zamanlarından feragat edip hazırlık aşamasında ve sonrasında büyük katkıda bulunan Batman’daki radyolara, sosyal medya kullanıcılarına, STK temsilcilerine, programımızı canlı veren Rehber TV’ye, birbirinden güzel parçalar seslendirerek halkımızı coşturan değerli sanatçılarımıza da teşekkür ediyoruz.” Denildi. ŞEVKİ ASLAN