Akşam: Yatsı:
4 °C
asd

REHBER’E GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ

REHBER’E GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Av. Melik Müjdeci ve Hak-İş Konfederasyonu ve Hizmet-İş İl Başkanı Bünyamin Söğüt, 10 Ocak Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemizi ziyaret ettiler.

10 Ocak Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemize ziyaretler gerçekleştirildi. DEVA Partisi Batman İl Başkanı Av. Melik Müjdeci ve il teşkilatından bir grup gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz yönetimi tarafından karşılanan Müjdeci, günümüzü kutladı. Basının önemine değinen Müjdeci, açıklamasında partisel çalışmalarından da bahsetti.

Hak-İş Konfederasyonu ve Hizmet-İş İl Başkanı Bünyamin Söğüt de gazetemizi ziyaret edenlerin arasındaydı. Günümüzü kutlayan Söğüt, yaptığı açıklamada basının çok önemli görevler üstlendiğini belirtti. Yerel basının halkın sözcüsü olduğunu vurgulayan Söğüt, yerel basına gereken desteğin verilmesini istedi.

Gazetemiz yönetimi de ziyaretlerinden ötürü DEVA Partisi Batman İl Başkanı Av. Melik Müjdeci  ve Hak-İş Konfederasyonu ve Hizmet-İş İl Başkanı Bünyamin Söğüt ile beraberindekilere teşekkür etti.

M. EMİN URAZ