Akşam: Yatsı:
4 °C
asd

Özel Öğrencileri Ziyaret

Özel Öğrencileri Ziyaret

Vali Yardımcısı Tuğba POLAT, "Telafide Ben de Varım'' eğitim programına katılan özel öğrencileri ziyaret edip öğrencilerle birlikte etkinliklere katıldı.


İlk olarak "Telafide Ben de Varım'' programının uygulandığı Batman Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret eden POLAT'ı Okul Müdürü Zeki ASLAN karşıladı. POLAT, "Telafide Ben de Varım'' programları kapsamında eğitim veren sınıfları gezerek yapılan çalışmalar hakkında öğretmenlerden bilgi aldı. Sınıf ziyaretleri sırasında eğitim gören öğrencilerle bir süre sohbet eden POLAT, öğrencilerle birlikte etkinliklere katıldı.

Daha sonra Rehberlik Araştırma Merkezini ziyaret eden POLAT, RAM Müdürü Mustafa ÇAKAN'dan Rehberlik Araştırma Merkezinin çalışmaları ve "Telafide Ben de Varım'' programı kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Rehberlik Araştırma Merkezinin özel eğitime ihtiyacı olan çocuklara yönelik hazırladığı 'Sevgi Eli Projesi' kapsamında eğitim gören öğrencilerin etkinliklerini izleyen POLAT, öğrencilerle tek tek ilgilendi.

POLAT'a ziyaretleri sırasında Telafide Ben de Varım İl Koordinatörü Şube Müdürü Murat YAĞMUR, Şube Müdürü Emrullah ASLAN ve Basın Koordinatörü Hüseyin DEMİR eşlik etti. ŞEVKİ ASLAN