İmsak: Güneş:
4 °C
asd

HÜDA PAR’DAN ESNAFA BAYRAM ZİYARETİ

HÜDA PAR’DAN ESNAFA BAYRAM ZİYARETİ

HÜDA PAR Beşiri İlçe Teşkilatı, Kurban Bayramı dolayısıyla Beşiri esnafını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

HÜDA PAR Beşiri İlçe Başkanı M. Ali Şimşek ile ilçe teşkilatından bir heyet Kurban Bayramı Kapsamında Beşiri esnafını ziyaret ederek bayramlarını kutladı, talep ve sorunlarını dinledi. Beşiri esnafından büyük ilgi gören Başkan Şimşek ile beraberindekiler çarşıda bulunan çay ocaklarında oturan halkı da selamlayarak bayramlarını kutladı.

Ziyaretleriyle ilgili açıklamada bulunan Başkan Şimşek, “Kurban Bayramının 4. günü saat 17.10 itibarıyla Beşiri’de ilçe yönetimi olarak, çarşıda bulunan esnafın bayramını kutlamak için, yönetim kurulu üyeleri ile dükkânları tek tek dolaştık. Çay ocaklarında oturan halkımızın bayramını kutladık. Çok güzel bir etkinlik oldu. Halk bizi coşkuyla karşıladı. Çoğunun “buyurun, oturun çayımızı için” teklifleri oldu. Fakat zamanımızın kısıtlı olmasından dolayı, özür dileyerek, davetlerine icabet edemedik.” İfadelerini kullandı.

Yaklaşık bir buçuk saat esnafı dolaşıp hem bayramlarını kutladıklarını hem de talep ve sorunlarını dinlediklerini söyleyen Başkan Şimşek, “1,5 saat gibi bir zaman diliminde bu ziyaretlerimizi gerçekleştirip bayram vesilesi ile esnafın ve halkın kurban bayramının kutlamış olduk. Rabbim hayırlara vesile kılsın inşallah. Rabbim bizleri daha güzel bayramlarda ve daha huzurlu bayramlarda bir araya getirsin inşallah.” Dedi. ŞEVKİ ASLAN