Öğle: İkindi:
4 °C
asd
Advert

TÜZÜN’DEN CUMHURBAŞKANINA ZİYARET

TÜZÜN’DEN CUMHURBAŞKANINA ZİYARET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Birlik Vakfı Batman Şube Başkanı Hamdullah Tüzün’ü Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.

Birlik Vakfı Batman Şubesinin faaliyetleri hakkında brifing alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Batman halkına selamlarını ve muhabbetlerini iletti.

Yaklaşık 45 dakika süren kabulde AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Birlik Vakfı Üyesi Mustafa Açıkgöz, Birlik Vakfı Batman Şube Başkanı Hamdullah Tüzün, Vakıf Genel Sekreteri Nurullah Tüzün ve iş insanı Necip Kotan birlikte ziyarette bulundular.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Batman, gönlümüzün de Türkiye’mizin de gözdesidir. Batmanlı kardeşlerimize selamlarımızı ve muhabbetlerimizi iletin. Küresel salgınla etkin mücadelemizde Batman’ın desteği bizim için önemlidir, Batman’ı ve Batmanlı kardeşlerimizi de çok özledik.” dedi.

Batman heyeti, günün anlamına uygun yöntemiyle oluşturulmuş Erdoğan’ın resmi ile Ayasoyfa Camii silüeti tabloyu İşlenmesi toz kehribardan ve süslenmesi taş Kehribar ve Osmanlı kehribardan tespihi hediye olarak takdim ettiler.

Cumhurbaşkanının kabulü hatıra fotoğraflarının çekimiyle son buldu. M. EMİN URAZ