Öğle: İkindi:
4 °C
asd
Advert

Rektör Demir: BÖLGENİN DİNAMİKLERİYLE UYUMLU ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ

Rektör Demir: BÖLGENİN DİNAMİKLERİYLE UYUMLU ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ

Batman’ın ve bölgenin dinamikleri ile uyumlu bir yapıda çalışmalar gerçekleştirmek istediklerini belirten Rektör Prof. Dr. İdris Demir, bu konuda şehrin ve bölgenin desteklerini de beklediğini kaydetti.

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, rektörlük görevine atanmasının ardından gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor.
2 Mart 2021 tarihinde Rektör Demir’i makamında ziyaret eden Batman Ticaret Borsası Başkanı Arif Güneş ve Dicle Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ahmet Alanlı, Rektör Demir’e yeni görevinde başarılar dilediler. 
Şehrin ve bölgenin dinamikleri ile uyumlu bir yapıda çalışmalar gerçekleştirmek istediklerini anlatan Prof. Dr. İdris Demir, bu konuda şehrin ve bölgenin desteklerini de beklediğini kaydetti.
Kalkınma ve gelişim odaklı çalışmaların yanı sıra nitelikli eğitimin hayata geçirilmesi konusunda önemli projeler gerçekleştirmek istediklerini anlatan Rektör Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Batman Ticaret Borsası Başkanı Arif Güneş ve Dicle Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ahmet Alanlı’ya günün anısına hediye takdim etti. AHMET KÖLGE