Öğle: İkindi:
4 °C
asd
Advert

KAPISININ ÖNÜNDE ARABASI ÇALINDI

KAPISININ ÖNÜNDE ARABASI ÇALINDI

Kapısının önünde arabası çalınan vatandaş, mağdur olduğunu, hırsızların bir an önce yakalanarak mağduriyetinin giderilmesini istedi.

İlimizde yaşanan hırsızlık vakaları bir türlü önlenemiyor. Hırsızlık vakalarından ötürü mağdur olan vatandaşlara her gün bir yenisi ekleniyor. Mağdur eden hırsızlık olaylarından biri de geçen cumartesi akşamı Petrolkent Mahallesinde yaşandı.
Petrol kent Mahallesi 2844 Sokakta yaşayan Ziver Oğuz adlı vatandaşın arabası gece saatlerinde evinin önünde çalındı. Olayla ilgili açıklamada bulunan Oğuz, “Cumartesi akşamı bahçeme beton serecektim. Arabam o sırada bahçede idi. Betonu serebilmem için arabayı dışarı çıkarmam gerekiyordu. Arabayı çıkardım ve betonu serdim. Ertesi sabah çöpü atmaya çıktığımda ise arabanın çalındığını fark ettim. O sırada emniyeti aradım. Polisler geldi tutanakları tuttular, ifademi aldılar.” Diye konuştu.
Mağdur olduğunu belirten Oğuz, “Aracım 94 model mavi renk doğan seleks. Mağdurum! Yetkililerden gerekeni yapmalarını talep ediyorum. Aracımın bulunmasını, hırsızların yakalanmasını istiyorum.” İfadelerini kullandı. ŞEVKİ ASLAN