Öğle: İkindi:
4 °C
asd

ŞiMŞEK ZiYARETLERiNi SÜRDÜRÜYOR

ŞiMŞEK ZiYARETLERiNi SÜRDÜRÜYOR

Beşiri’deki kurum ziyaretlerini sürdüren HÜDA PAR Beşiri İlçe Başkanı Şimşek bu kapsamda Halk Eğitim Müdürlüğünü, Tarım Ve Ziraat Müdürlüğünü ve Hürriyet İlkokulunu ziyaret etti.

Ziyaretleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Şimşek, “ Beşiri ilçemizdeki kurum ziyaretlerimiz sürdürüyoruz.  Bu kapsamda Halk Eğitim Müdürü Mehmet Aydemir Beyi kendi makamında ziyaret ettik. Kendisi Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki kurslarla ilgili bize bilgilendirmede bulundu. Bu kursların halka tarafından ilgi gördüğünü, ayrıca vatandaşların bütçesine de katkı sağladığını ifade etti. Kurslara daha çok İŞKUR üzerinde kayıt yapan bayanlar ilgi gösteriyormuş. Sohbetimiz esnasında bu ve benzeri konularda karşılıklı bilgilendirme ve görüş alışverişi oldu.” Dedi. 
Beşiri Tarım İlçe Müdürü Hasan Uraz’ı da ziyaret ettiklerini belirten Şimşek, “ Sayın Uraz özellikle ilçemizdeki tarım arazilerinin büyük bir meblağ tuttuğunu söyledi.  Beşiri’deki tarım alanlarının il merkezindeki tarım alanlarından daha çok olduğunu vurgulayan Uraz, bunun ilçe halkına ciddi katkı sağladığını belirtti. Sayın Uraz fıstık ekimi konusunda da bizleri bilgilendirip çiftçilere seminer verdiklerini ifade etti. Uraz Beyle gayet yararlı bir sohbetimiz oldu.  Uraz Bey her anlamda halka hizmet ve bilgi vermeye hazır olduklarını belirtti.” Dedi.
Kurum ziyaretlerine okul müdürlerini de eklediklerini belirten Şimşek,  bu kapsamda Hürriyet İlkokulu Müdürü Enver Akın’ı ziyaret ettiklerini belirtti.  Akın’ın Hüda par heyetinin ziyaretinden ziyadesiyle memnun olup kendilerine teşekkür ettiğini vurgulayan Şimşek,  şunları söyledi:“ Sayın Akın özellikle Pandemi döneminde çocuklara eğitim verme konusunda çok zorlandıklarını, şaşırmış durumda olduklarını ifade ettiler. Ben de yaptıkları işin çok önemli olduğunu, özellikle manevi değerlerin önemsendiği bir eğitim çalışmasının mukaddes olduğunu vurguladım. Çocuklara bu anlamda maddi ve manevi destek sağlanması gerektiğini belirttim. “ VEYSİ GÜLTEKİN