Öğle: İkindi:
4 °C
asd

Öğrencilerle Ders İşledi

Öğrencilerle Ders İşledi

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut KURTARAN, okul ziyaretleri kapsamında Zeynel Bey Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret edip öğrencilerle birlikte ders işledi.

Okula geldiğinde İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut KURTARAN'ı Okul Müdürü Cengiz ACAR karşıladı. Okul Müdürü ACAR'dan okulda devam eden yüz yüze eğitim ile ilgili bilgi alan KURTARAN, daha sonra okulda yüz yüze eğitim gören öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek öğrencilerle birlikte ders işledi. 

Okul bünyesinde bu yıl açılan ve Batman'da ilk olma özelliğini taşıyan Müsiki Sınıfını ziyaret eden KURTARAN, öğrencilere başarılar diledi. 

KURTARAN: "Sevgili öğrenciler eğitim-öğretim hayatınızda hepinize başarılar diliyorum. Sizler İlimiz Batman için Ülkemiz için insanlık için büyük bir umut ışığısınız.  Çok çalışarak, çok çabalayarak, çok okuyarak, araştırarak gelecekte kendinize, ailenize, ülkemize ve insanlığa faydalı birer fert olacağınıza inanıyorum. Eğitim öğretim hayatınız boyunca hepinize başarılar diliyorum." dedi.

Öğrencilerle ders işledikten sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelip öğretmenlerle bir süre sohbet etti.