İmsak: Güneş:
4 °C
asd

Köy Okullarına Ziyaret

Köy Okullarına Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut KURTARAN, köy okullarını ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut KURTARAN, ilk olarak Yaylıca Şerbetli İlkokulunu ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü KURTARAN, okul ziyaretinde okul hakkında Müdür Nevzat BEDER'den bilgi aldı. Birleştirilmiş sınıfı ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü KURTARAN, minik öğrencilerle sohbet edip minik öğrencilere kitap hediye etti.

İl Milli Eğitim Müdürü KURTARAN, Yaylıca Şerbetli İlkokulu ziyaretinin ardından Çarıklı Köyü İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Hasret DEMİR'den okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürü KURTARAN, yüz yüze eğitime devam eden öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

KURTARAN, Batman Merkeze bağlı Çevrimova köyü ilk ve ortaokulunu  da ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü KURTARAN, okula gelişinde Okul Müdürü Dindar YİĞİT tarafından karşılandı. Okulu gezip okul hakkında Okul Müdürü YİĞİT'ten bilgi aldı. Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen KURTARAN, öğretmenlerle bir süre sohbet etti. KURTARAN, Sağlık Bakanlığının ve  Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği temizlik kurallarına gösterilen hassasiyet için okul idarecilerine ve öğretmenlere teşekkür edip gerekli hassasiyetin devam etmesini istedi. KURTARAN, daha sonra sınıf ziyaretlerinde bulunarak minik öğrencilerle bir süre sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdür KURTARAN, Çevrimova ilk ve ortaokulu ziyaretinin ardından Beşiri Yenipınar köyü ilk ve ortaokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Cuma DEMİRHAN tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü KURTARAN, okulu gezip okul müdürü DEMİRHAN'dan bilgi aldı. Daha sonra sınıf ziyaretlerinde bulunarak öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü KURTARAN, son olarak öğretmenlerle bir araya gelip öğretmenlere kitap hediye etti. HABER MERKEZİ