Öğle: İkindi:
4 °C
asd

ŞAHiN: STK’LAR HALKIN ISLAHI iÇiN ÇALIŞMALIDIR

ŞAHiN: STK’LAR HALKIN ISLAHI iÇiN ÇALIŞMALIDIR

HÜDA PAR İl Başkanı Davut Şahin ve beraberindeki heyet, Özgür-Der Batman Şubesini ziyaret etti.

HÜDA PAR heyeti, Özgür-Der Batman Şubesi Başkanı Ramazan Çelikalp ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Ziyarette sivil toplum kuruluşlarının önemine değinen Şahin, halkın ıslahı için çalışan, yardım çalışmaları yapan ve eğitime katkı sunan STK’lara ihtiyacın olduğunu söyledi.

Pandemi nedeniyle araya konulan sosyal mesafenin kardeşlik bağlarının zayıflamasına engel olmadığını belirten Şahin, “Bu süreçte kardeşliğimizin arasına mesafe kurmamalı ve birbirimizle daha çok dayanışma içinde olmalıyız.” dedi.

Şahin, “Sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerimiz kapsamında bugün de Batman Özgür-Der mensubu kardeşlerimizi ziyaret ettik. HÜDA PAR olarak sivil topluk kuruluşlarının toplum açısından önemini biliyoruz. Ziyaretlerimiz kapsamında bir araya geldiğimiz kardeşlerimiz ile sohbetlerimizde bir birimizden istifade etmeye çalışıyoruz. Halkımızın ıslahı için çalışan, yardım çalışmaları yapan ve eğitime katkı sunan sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerini önemsiyoruz. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Ziyaretleri dolayısıyla İl Başkanı Şahin ve heyetine teşekkür eden Çelikalp, HÜDA PAR’ın pandemi sürecinde kurumlar arası oluşan mesafeyi bir nebze olsun gidermek adına yaptığı ziyaretten memnun olduklarını belirtti.

Çelikalp, HÜDA PAR heyetinin gerçekleştirdiği ziyaretin, pandemi sürecinde oluşan olumsuz süreci olumluya dönüştürme noktasında bir katkı sunduğunu düşündüklerini belirterek yapılan ziyaretin hayırlara vesile olmasını diledi. (İLKHA)