Öğle: İkindi:
4 °C
asd

Turkcell’den Karikatür Açıklaması

Turkcell’den Karikatür Açıklaması

“Turkcell'e karikatür rezaleti tepkisi: Ahlaksızca ve edepsizce” haberimiz üzerine açıklamada bulunan Turkcell Temsilcisi Serkan Ünal, söz konusu karikatürlere müdahale edilerek kaldırıldığını belirtti.

Haberimiz ses getirdi. Karikatür rezaletine tepki gösteren gazetemizin  “Turkcell'e karikatür rezaleti tepkisi: Ahlaksızca ve edepsizce” Haberimiz haberi üzerine Turkcell Temsilcisi Serkan Ünal açıklamada bulundu.

Ünal yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin en kapsamlı dijital yayıncılık platformu olan Dergilik’te, mizah, otomobil, moda, finans, iş dünyası, eğitim ve bilim gibi onlarca farklı kategori altında binlerce derginin yanı sıra yerel ve ulusal çapta yayın yapan yüzlerce gazete de okurları ile buluşmaktadır. Platformda yer alan tüm yayınlar Dergilik platformuna kendi yayıncıları tarafından yüklenmekte olup içeriklerle ilgili her türlü hukuki sorumluluk içeriği sağlayan veya icra eden kişi veya şirketlere aittir. Zaman zaman farklı nedenlerle şikayetler platformumuza iletildiğinde, ilgili yayın incelemeye alınarak yasal içerik sahipleri bilgilendirilmekte ve gerekli durumlarda platformdan kısmen veya tamamen kaldırılmaktadır.” Dedi.

Ünal açıklamanın devamında, “Bugün sosyal medyada tartışma ve eleştiri konusu olan Komikaze dergisinde yer alan karikatürlerle ilgili olarak gerekli süreç işletilmiş ve söz konusu içerikler 13.09.2020 saat 11:15’ten itibaren Dergilik platformumuzdan kaldırılmıştır.” İfadelerini kullandı.HABER MERKEZİ