Öğle: İkindi:
4 °C
asd

Online Dijital Pazarlama Eğitimi

Online Dijital Pazarlama Eğitimi

Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü ile Facebook tarafından organize edilen ve DİKA’ nın iş birliğiyle 15 Eylül 2020 Salı günü Saat 14.00’da ücretsiz online “Dijital Pazarlama Eğitimi” verilecek.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü ile Facebook tarafından organize edilen Dicle Kalkınma Ajansı, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve İpekyolu Kalkınma Ajansı iş birliğiyle dijital pazarlama konusunda yerelde kurumsal kapasite artışının sağlanması amacıyla online “Dijital Pazarlama Eğitimi” düzenlenecek. Eğitim, 15 Eylül 2020 Salı günü Saat 14:00-16:00 arasında gerçekleştirileceği belirtildi.

Konu ile ilgili DİKA tarafından yapılan açıklamada; “Bu eğitim kapsamında kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının Facebook ve Instagram üzerinden daha fazla kişiye daha etkili bir şekilde ulaşabilmek için yürütebilecekleri reklam kampanyaları (sponsorlu gönderiler) ele alınacaktır. Böylece farklı reklam türleri, hedef kitle seçimi, bütçe ve zamanlama, reklam alanları, doğru görsel seçimi ve ölçümleme gibi başlıklar üzerinde durulacaktır. Eğitim katılımcıları ayrıca, Facebook destek ekibine doğrudan ulaşabilmek için yapmaları gereken işlemler hakkında da bilgilendirilecektir.

Eğitime kayıt yaptıran kişilere gönderilecek kayıt onay e-postasında yer alan 'Join Webinar' linkine tıklayarak eğitime katılım sağlanacaktır. Katılım ücretsiz olup herkese açıktır.” Denildi. MEHMET EMİN URAZ