İmsak: Güneş:
4 °C
asd

KÖTÜ HUYLU 3 TÜMÖRÜ BiRDEN YENDi

KÖTÜ HUYLU 3 TÜMÖRÜ BiRDEN YENDi

Kalın bağırsağında üç tümör tespit edilen ve hayati tehlikesi bulunan hasta, bölge hastanesinde tedavi edilerek sağlığına kavuştu.

 

Daha önce Pankreas kanseri nedeniyle tedavi gören 45 yaşındaki Burhan Kinik’e yapılan tetkikler neticesinde kalınbağırsağında da aynı anda üç tümör tespit edildi. Op. Dr. Mehmet Cemil Kuba, Op. Dr. Ümit Alakuş tarafından başarılı bir şekilde yapılan operasyon sonucunda hasta ölümden döndü. Hastanın takibinin Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Cemil Kuba, Gastro Cerrahi Uzmanı Dr. Ü.Berkay Çaralan ve Onkoloji Uzmanı Yakup Ergün tarafından Özenle devam edildiği belirtildi.

KENDİMİ GÖZÜM KAPALI EMANET ETTİM

Sağlığına kavuşan 45 yaşındaki Burhan Kinik şunu söyledi, “Batmandaki doktorlara güvendiğim için kendimi gözüm kapalı emanet ettim. Ailem büyük kentlerde ameliyat olmam için ısrar etmesine rağmen ben Batman Bölge Devlet Hastanesini tercih ettim. Görüştüğüm doktorlarım bana güven verdi. Pişman da değilim. Ameliyatımı başarıyla yapan ve takibimi büyük bir titizlikle sürdüren doktorlarımdan Allah razı olsun. Şuan kemoterapi aşamasındayım, çok şükür sağlığım da gayet iyi durumda. Covidsüreci yaşanmasına rağmen tedavim hiç aksamadı.” AHMET KÖLGE