Öğle: İkindi:
4 °C
asd

BANiDO AiLESi YEMEKTE BULUŞTU

BANiDO AiLESi YEMEKTE BULUŞTU

Batman’ın dünya çapında tanınan üretim firmalarından Banido Dondurmaları Fabrikasının çalışanları dayanışma yemeğinde bir araya geldiler.

Banido çalışanlarını samimiyet ve dayanışmayı artırmak için yemekte buluşturduklarını belirten Firmanın sahibi Yahya Ezer, ileriki zamanda bu tür etkinlikleri sürdüreceklerini söyledi. Ezer, “ İş yerimizde çalışan kardeşlerimizle birlikte bir yemek etkinliğinde buluşmak istedik.  Ziyade Lokantasında bir araya geldik. Güzel bir organizasyonla, güzel bir yemek yedik. Bizi kırmayıp geldikleri için kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun onlardan.” Dedi.

Davetlilerin çoğunun yemeklerine icabet ettiğini söyleyen Ezer, “Bazı özel nedenlerden dolayı gelemeyen kardeşlerimiz oldu.  Onlara da teşekkür ediyoruz. İnşallah daha kapsamlı bir yemek organizasyonumuz olacak bir dahaki sefere. Bu tür yemek organizasyonlarından amacımız iş yerimizde çalışan kardeşlerimizle bir araya gelmek, kaynaşmak, güzel bir ortamda sorunlarımızı gündeme getirip çözümler üretmektir.” İfadelerini kullandı. Haber Merkezi