İmsak: Güneş:
4 °C
asd

4 GÜNLÜK SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SIKI DENETLENECEK

4 GÜNLÜK SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SIKI DENETLENECEK

İlimizde “Ramazan Bayramı’nda Alınacak Tedbirler ve Uygulanacak Sokağa Çıkma Kısıtlaması” Vali Hulusi ŞAHİN başkanlığında yapılan toplantıda masaya yatırıldı.

Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya; Vali Yardımcısı Ramazan FANİ, İl Emniyet Müdürü Köroğlu KIRAÇ, İl Jandarma Komutanı Albay İsa ÇAKMAK, İl Sağlık Müdürü Hakan PAMUKÇU, İl Müftüsü Turgut ERHAN,  İl Defterdarı Ali Osman BİLGİLİ, Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir ARSLAN, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Vekili Ümit ÇİÇEK, İl Yazı İşleri Müdürü  Feyaz TUNÇ ile İl  Tarım ve Orman Müdür Vekili Mehmet DEMİR katıldı. 

Toplantıda; tüm Türkiye’de olduğu gibi İlimizde de 22.05.2020 tarihi saat 24.00'da başlayıp,  26.05.2020 tarihi saat 24.00’de bitecek olan sokağa çıkma kısıtlaması sürecinde ilgili kurumların yürütecekleri çalışmalar ve Ramazan bayramında alınacak tedbirler ele alınarak görüşüldü. 
Vali, Sokağa çıkma kısıtlaması süresince İlimizde herhangi bir sorun yaşanmaması için ilgili kurumların koordineli bir şekilde çalışmaları konusunda talimat verdi.  HABER MERKEZİ