İmsak: Güneş:
4 °C
asd

ASKON’DAN DAR GELiRLi AiLELERE GIDA PAKETi

ASKON’DAN DAR GELiRLi AiLELERE GIDA PAKETi

ASKON, her yıl geleneksel hale getirdiği yardımlarını bu yılda sürdürerek dar gelirli ve muhtaç ailelere Ramazan gıda paketi yardımı yaptı.

ASKON Batman Şube Başkanı M.Selman Nasıroğlu, “Koronavirüs sebebiyle insanlık madden ve manen zor günler geçiriyor. ‘Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır’ şiarıyla hareket ettiğimiz şu günlerde dar gelirli ve muhtaç ailelere bir nebze olsun destek olmak için ASKON Batman Şubesi olarak var gücümüz ile çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

YARDIMLAR ADRESE TESLİM EDİLDİ

Tespit ettikleri ihtiyaç sahibi ailelerin adreslere gıda paketlerini teslim ettiklerini belirten Nasıroğlu, “Dar gelirli ve muhtaç ailelere Ramazan gıda yardım kolilerini ulaştırdık. Gelenekselleştirilen Ramazan gıda paketi yardımında bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerin adreslerine götürdük. Yardımları oluşturduğumuz ekiblerimizle birlikte dağıttık. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda Ramazan gıda paketlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı bir görev bildik. Bu duygu ve düşüncelerle üyelerimizin ve halkımızın, Ramazan Bayramını en kalb-i duygularla kutlayarak Sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar geçirmesini dilerim” ifadesini kullandı. AHMET KÖLGE