Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS Yarım Altın

İmsak: Güneş:
4 °C
asd

‘HASTANE KARARI BİZLERİ ZİYADESİYLE SEVİNDİRDİ’

‘HASTANE KARARI BİZLERİ ZİYADESİYLE SEVİNDİRDİ’

Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Demir, 500 yataklı yeni Devlet Hastanesi’nin 2020 Yılı Yatırım Programına dâhil edilmesini sevinçle karşıladıklarını belirterek emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

Yaklaşık 6 yıldır merakla beklenilen 500 yataklı yeni Devlet Hastanesi’nin yapımıyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Yeni Devlet Hastanesi’nin 2020 Yılı Yatırım Programının Kabulü ve Uygulanmasına Dair Cumhurbaşkanı Kararı, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanmasının ardından açıklamada bulunan BATSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Demir, bu gelişmeyle birlikte Batman’ın sağlık alanında önemli ölçüde sıkıntılarının giderilmiş olunacağını kaydetti.
EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Demir, “Batman’ın büyük ihtiyacı olan ve ilk günden BATSO olarak üzerimize düşeni yaptığımıza inandığımız 500 yataklı hastanenin bugün resmî gazetede yayınlanmış olması tüm Batman kamuoyunu sevindirdiği gibi bizleri de ziyadesiyle sevindirmiştir. Bu güzel gelişmede büyük katkıları olan başta Valimiz Hulusi Şahin ve Milletvekilimiz Ziver Özdemir olmak üzere emeği geçen herkese oda yönetimimiz adına teşekkür ederim” dedi. ŞEVKİ ASLAN