İmsak: Güneş:
4 °C
asd

12 YIL SONRA ÖĞRETMENLERİYLE BiRARAYA GELDİ

12 YIL SONRA ÖĞRETMENLERİYLE BiRARAYA GELDİ

Batman Elma Sokağı Esnafları Yönetim Kurulu Başkanı Turan Songur, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle 12 yıl aradan sonra öğretmenleriyle yemekte bir araya geldi.

Öğretmenleriyle tekrar bir araya geldiği için mutlu olduğunu belirten Başkan Songur, öğretmenlik mesleğinin kutsal olduğunu söyledi.

“ONLARA HER AÇIDAN SAHİP ÇIKMALIYIZ”

Öğretmenlere her alanda sahip çıkılması gerektiğini belirten Elma Sokağı Esnafları Yönetim Kurulu Başkanı Turan Songur; “Bizler de öğretmenlerimizi her açıdan güçlendirmeye, onlara huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamaya, özlük haklarında iyileştirmeler yapmaya, huzur ve refah içinde yaşamalarına büyük önem vermeliyiz. Geleceğin huzurlu, güvenli ve büyük Türkiye’sinin inşasında rol alacak gençler ve çocukların, öğretmenlerin ellerinde şekillenecektir. B u vesileyle bu anlamlı günde, yurt içinde ve yurt dışında görev yapan tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, tüm eğitim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü tebrik ediyorum. Bugün bizleri yalnız bırakmayan tüm öğretmenlerimize, basınımıza, davetlilerimize ve tüm sevenlerimize şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkürü bir borç biliyor saygılarımı sunarım. “ dedi. MEHMET TAHİR AKGÜL