Akşam: Yatsı:
4 °C
asd

iŞKUR’DAN MiLLi EĞiTiME 690 PERSONEL

iŞKUR’DAN MiLLi EĞiTiME 690 PERSONEL

Batman İŞKUR İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda güvenlik ve temizlik personelinin alınacağı duyurusunda bulundu.

Milli Eğitim Toplum Yararına Programlar (TYP) başvuruları başladı. Batman İŞKUR İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda güvenlik ve temizlik personelinin alınacağı duyurusunda bulundu.

Açıklamada, "İl Müdürlüğümüz tarafından açılan Toplum Yararına Programlar kapsamında Batman Merkez Milli Eğitim için başvuru tarihleri ve şartları belirlenmiştir. Batman merkez Milli Eğitim kontenjan sayısı şöyle; güvenlik 290, temizlik ise 400'dür. Başvuru tarihleri ise 18 Eylül ile 22 Eylül arasındadır. İşe başlama tarihi ise 10 Ekim'dir. www.iskur.gov.tr veya şahsen İl Müdürlüğüne başvurarak kayıt yapılabilmektedir. Noter kurası ile adaylar belirlenecektir." denildi.

Açıklamada daha sonra başvuru şartları belirtildi. Başvuruda bulunmak isteyenler www.iskur.gov.tr veya şahsen İl Müdürlüğüne başvurarak hem şartları öğrenebilecek hem he kayıt yapabilecekler. HABER MERKEZİ