Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS Yarım Altın

Öğle: İkindi:
4 °C

Bütün Köylere Yatırım Yapacağız

Bütün Köylere Yatırım Yapacağız

Duygulu Köyü’nü ziyaret eden Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, imkan dahilinde bütün köylere yatırım yapmayı düşündüklerini söyledi.

Kaymakam Osman Bilici, bir dizi incelemede bulunmak üzere Duygulu Köyü’nü ziyaret etti. Köy ziyaretinde Bilici’ye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak da eşlik etti.

Köy ziyaretine Duygulu Ortaokulu ile başlayan Bilici, Okul Müdürü Mehmet Şirin ONUK’tan okul ile ilgili bilgileri aldıktan sonra okulda incelemelerde bulunarak sınıfları gezdi ve öğrencilerle sohbet etti.

Sınıfları gezdikten sonra öğretmenlerle bir gelerek “MEB 2023 Eğitim Vizyonu” üzerine öğretmenler sohbet eden BİLİCİ, yeni eğitim-öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

BÖLGE KÖY MUHTARLARIYLA TOPLANTI YAPTI

BİLİCİ, okul ziyaretinin ardından okulda, Duygulu Köyü ve komşu köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Sohbet havasında geçen toplantıda muhtarların köyleri ile ilgili sorun ve taleplerini dinleyen BİLİCİ, bütçe imkânları dâhilinde bütün köylere gerekli yatırımların yapıldığını, vatandaşların huzur ve güven içinde yaşamaları için ne gerekiyorsa devlet olarak yapacaklarını ifade ederek milli birlik ve beraberlik mesajları verdi. MEHMET EMİN URAZ