Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS Yarım Altın

Öğle: İkindi:
4 °C

Aşçı’dan 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Aşçı’dan 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

2019-2020 eğitim öğretim yılı nedeni ile açıklamalarda bulunan Beşiri Kaymakamı Sinan Aşçı: ““Sağlıklı Ve Başarılı Bir Eğitim-Öğretim Yılı Olmasını Diliyorum” dedi.

Beşiri Kaymakamı Sinan Aşçı 2019-2020 eğitim öğretim yılı münasebetiyle yazılı bir açıklama yaptı.

“Yeni eğitim ve öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, değerli öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, velilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olması temennisiyle sağlıklı ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı olmasını diliyorum.” Diyen Aşçı mesajında devamında şu ifadeleri kullandı.
“Yarınlarımızın teminatı olan evlatlarımızı; milli ve manevi değerlere bağlı, vatanını ve milletini seven, vatanına ve milletine hizmet etmek için birbirleriyle yarışan, iyi bir insan, iyi bir vatandaş ve sorumlu bireyler olarak yetiştirmek hepimizin en büyük vazifesidir. Bu inanç ve gayret tüm eğitim-öğretim paydaşlarımızda fazlasıyla mevcuttur ve başarı sağlanacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2019-2020 Eğitim- Öğretim yılının başta öğrencilerimiz olmak üzere öğretmenlerimize, velilerimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor; tüm öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum.” Haber Merkezi