Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS Yarım Altın

Akşam: Yatsı:
4 °C

Vergi Mevzuatı Eğitimi

Vergi Mevzuatı Eğitimi

​MÜSİAD Batman Şubesi, üyelerine ve üye çalışanlarına yönelik vergi mevzuatı eğitimi verdi.

Müstakil Sanayi ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Batman Şubesi tarafından Yeminli Mali Müşavir Ali Ural’ın katılımıyla üyelerine ve üye çalışanlarına yönelik vergi mevzuatı eğitimi verildi.

Eğitim programına ilişkin açıklama yapan MÜSİAD Şube Başkanı Alaaddin İraz, üyelerine yönelik düzenledikleri eğitim ve bilgilendirme toplantılarına her hafta farklı konularla devam ettiklerini söyledi.

İraz, “İlkini iş hukuku üzerine yaptığımız eğitim toplantılarımızı bu hafta firmalarımızı çok yakından ilgilendiren vergi sistemi ve karşılaşılan sorunlar üzerine gerçekleştirdik. Alanında uzman olan üyemiz yeminli mali müşavir Ali Ural’ın sunumuyla düzenlediğimiz eğitimde üyelerimizin sürekli karşılaştıkları sorunlar ve yeni mevzuatlar ele alındı.” diye konuştu.

Yeminli Mali müşavir Ali Ural katılımcılara; Gelir Vergisi Kanunu, Kurumlar Vergisi Kanunu, KDV Kanunu, Vergi Usul Kanunu, Vergi Kanunlarındaki İndirim ve İstisnalar, Temel Gelir Vergisi Beyanı, Temel Kurumlar Vergisi Beyanı ve Vergi Cezaları gibi konularda sunum yaptı.

Toplantının sonunda katılımcılara sertifika verildi. AHMET KÖLGE