Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS Yarım Altın

Akşam: Yatsı:
4 °C

AİLE KAVGASI FELAKETLE SONUÇLANDI:1 kişi ölü 2’si ağır 4 yaralı

AİLE KAVGASI FELAKETLE SONUÇLANDI:1 kişi ölü 2’si ağır 4 yaralı

Beşiri ilçesine bağlı İkiköprü beldesinde komşu 2 aile arasında çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada bir kişi hayatını kaybederken, 2’si ağır 4 kişi de yaralandı.

Edinilen bilgilere göre İkiköprü beldesi kıyanç mahallesinde öğle saatlerinde komşu 2 aile arasında belirlenemeyen bir nedenden dolayı kavga çıktı. Aile fertleri arasında yaşanan sözlü tartışma kısa sürede yerini silahlı ve bıçaklı kavgaya bıraktı.

Olay esnasında vurulan Arif Yıldırım (63) ile oğlu Polat Yıldırım ağır yaralandı. Olay esnasında araya giren komşuları M. Şirin Onar ise aldığı bıçak yarası ile ağır yaralandı. Ağır yaralı Berfin Çiftçi (13)’nin durumu ciddiyetini korurken, Güzel Çiftçi (40)  Cengiz Çiftçi ise hafif yaralandı.

Haber verilmesi üzerine yaralılar, ambulanslarla Batman’daki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Ağır yaralılardan Arif Yıldırım, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybederken, Berfin Yıldırım ile kavgada ayırmak isterken yaralanan M. Şirin Onar’ın hayati tehlikelerinin olduğu öğrenildi.

Bölgede geniş güvenlik önlemleri alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. HABER MERKEZİ