Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS Yarım Altın

İmsak: Güneş:
4 °C

YAKALANDILAR

YAKALANDILAR

Batman'da hırsızlık suçundan aranan ve 9'ar yıldan fazla kesinleşmiş hapis cezaları bulunan 2 şahıs yakalanarak çıkarıldıkları mahkemece tutuklandılar.

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, hırsızlık suçundan aranan ve birinin 9 yıl 2 ay diğerinin 9 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezaları bulunan M.F.K. ile V.Ç. adlı şahısların yakalanarak çıkarıldıkları mahkemece tutuklandıkları bildirildi.

Açıklamada, "Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliğine bağlı ekiplerce 'Binanın Eklentileri İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık' suçundan 9 yıl bir ay 30 gün kesinleşmiş  hapis cezası bulunan M.F.K. isimli şahsın ve 'Hırsızlık ve Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması' suçundan 9 yıl 8 ay 20 gün bulunan V.Ç. isimli şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar neticesinde ilimizde yakalanmış olup, İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerin ardından adli makamlara sevk edilen şahıslar ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edilmişlerdir." ifadelerine yer verildi.  ŞEVKİ ASLAN