Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS Yarım Altın

İmsak: Güneş:
4 °C

HUZURUMUZU BOZMAK İSTİYORLAR

HUZURUMUZU BOZMAK İSTİYORLAR

HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam, Türkiye ve dünyada insanlığın huzurunu bozmaya yönelik birçok oyun ile karşı karşıya olunduğuna dikkat çekti.

İleriye yönelik yapılan projelere dikkat çeken Sağlam, “Bizi hem içerden hem dışarıdan bölmek isteyen, düzenimizi bozmak ve bizi bu ateşin içerisine atmak isteyen çok değişik unsurlar var.” dedi.

Bölgede düzeni bozmak isteyen mihrakların olduğunu vurgulayan Sağlam, “Hepimizin şahit olduğu gibi bölgemiz bir ateş çemberinin içinde bulunuyor. Etrafımızda büyük bir yangın var ve bu bize sıçramak üzeredir. Bu ateşin bize sıçratılması için özel gayretler ve mücadeleler veriliyor. Bundan bir şekilde kurtulmamız gerekir. Çevremizdeki ateşin nasıl oluştuğunu, ne şekilde meydana geldiğini görüp bundan ders alarak çareler aramamız gerekir. Bizi hem içerden hem dışarıdan bölmek isteyen, düzenimizi bozmak ve bizi bu ateşin içerisine atmak isteyen çok değişik unsurlar var. Bunlara karşı uyanık olmamız gerekiyor. Belki şu anda sıcak bir çatışma yaşanmıyor ama ileriye yönelik huzurumuzu bozacak, genlerimizle oynayıp bizi biz yapan değerlerden uzaklaştıracak birçok oyun ile karşı karşıyayız. Dünyada huzurumuzu bozmak isteyen, bizi bizden koparmak isteyen bir sürü unsur var. Bunlara karşı mücadele etmemiz gerekir.” dedi. İLKHA