Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS Yarım Altın

Öğle: İkindi:
4 °C

Sandık Kurulu Toplantısı Düzenlendi

Sandık Kurulu Toplantısı Düzenlendi

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti İl Teşkilatı, mahalle teşkilatı ile sandık yönetim kurulu üyeleriyle istişare toplantısı düzenledi.

Kültür Müdürlüğünde düzenlenen toplantıda Partinin mahalle teşkilatı ve sandık yönetim kurulu üyeleriyle seçim ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, 31 Mart seçimlerinde sandıklarda görev alacakların sandıklarına iyice sahip çıkması gerektiğini söyledi.

Özdemir,’’ "Bizlere seçimi kazandıran oylarınız kadar, oylarımıza sahip çıkan sandık görevlisi arkadaşlarımızın görevlerinde gösterdikleri titizlik ve hassasiyettir.’’ dedi.

Ardından konuşan AK Parti Batman İl Başkanı Akif Gür, Tüm AK Parti teşkilatı ile beraber sahada olduklarını vurguladı.

Gür,’’ Müthiş bir gayret ve emek var. Bu emeğin ve gayretin sonucunda 31 Mart’ta iş dönüp dolaşıp size geliyor. Son noktayı siz koyuyorsunuz. Dolayısıyla emeklerimizin zayi olmaması için üzerimizde müthiş bir sorumluluk var. Sandık görevlileri sıradan bir görev değildir. Üzerimizdeki sorumluluk çok büyüktür. Önümüzdeki 5 yıl boyunca memleketi yönetecek bir seçim var. Bu yönetecek kişinin kim olacağı ile ilgili sandık kurulunda hakkıyla bir görev yaparsanız, hakkı teslim ederseniz elbette ki bu sorumluluk yerine getirilmiş olacak. Sadece hakkı teslim etmek için adil bir seçim olması için çaba gösterin. Sandığı namus olarak görmenizi istiyoruz. Vatandaşların oylarına sahip çıkmak için gayret gösterin.’’ diye konuştu. MEHMET EMİN URAZ